• Bilety lotnicze do Dublina

  Date: 2011.05.10 | Category: Bilety lotnicze, Podróże | Tags: ,,,,,,

  Bilety lotnicze do DublinaDublin jest głównym miastem przemysłowym, kulturowym, oświatowym w Irlandii. Jego nietypowa atmosfera sprawia, że ludzie często właśnie w tym mieście spędzają swoje wczasy. Do największych atrakcji zalicza się zamek Dubliński, wybudowany przez Normanów. Do najsłynniejszych katedr zalicza się Katedrę świętego Patryka a także katedrę Christchurch. W Dublinie znajdziemy około 35 galerii sztuki i muzeów. Pewne miejsca są typowo urbanistyczne z licznymi zabudowaniami z różnych epok i stylów. Nie oznacza to jednak, ze brak w Dublinie zieleni. Wręcz przeciwnie znajduje się tutaj park Phoenix , który jest uważany za największy miejski park świata. W Dublinie można odwiedzić także inne miejsca rekreacji , na przykład ogromne zoo. Dla miłośników zabytków Dublin ma również sporo atrakcji. Przede wszystkim są to : katedry anglikańskie, cmentarz hugenotów, pałace, kolegium świętej Trójcy, czyli najstarsza uczelnia w kraju.

  Bilety lotnicze do Dublina w ciekawej cenie oferuje linia Aer Lingus. Z Warszawy do stolicy Irlandii polecimy już za 209 złotych. Zakupione bilety można wykorzystać do końca października 2011 roku. Aer Lingus ogłosił także inną promocję w której sprzedaje bilety lotnicze do Irlandii z 20% obniżką. Promocja dotyczy wszystkich dat i wszystkich miejsc.

  Aer Lingus to bardzo popularna linia lotnicza w Irlandii. Przewoźnik posiada około 30 nowoczesnych samolotów, które kursują po Stanach Zjednoczonych i Europie. Jest także członkiem sojuszu Oneworld. Po atakach 11 września, Aer Lingus zawężał zasięg usług. Obecnie ta linia lotnicza bardziej otworzyła się na Europę, zwiększając ilość kierunków i dat. Sam przewoźnik mówi o sobie jako o konkurencie innych, popularnych tanich linii lotniczych jak Germanwings czy easy jet.

  Ryanair również oferuje promocyjne ceny na bilety lotnicze do Dublina. Irlandzki przewoźnik lata do stolicy z wielu miast Polski jak : Poznań, Rzeszów, Łodź, Kraków, Warszawa, Kraków, Katowice. Z Wrocławia i Szczecina bilet do Dublina pasażerowie mogą kupić za 84 złotych. Z pozostałych miast koszt podróży wyniesie 70 złotych. Korzystając z usług Ryanaira warto podróżować tylko z bagażem podręcznym, gdyż ten rejestrowany jest dodatkowo płatny. Płacąc za bilet lotniczy można użyć karty Mastercard Prepaid , aby uniknąć dodatkowych kosztów.

  Bilety lotnicze do Dublina