• Ciekawa siatka połączeń linii SWISS

  Date: 2013.11.19 | Category: Linie lotnicze | Tags: ,,,,,,,

  SWISSSwiss International Airlines, czyli szwajcarskie linie lotnicze, powstały one stosunkowo nie dawno, bo zaledwie 11 lat temu, w 2006 przystąpiły do sojuszu Star Alliance. Z Polski liniami SWISS bezpośrednio polecimy z Okęcia do Zurychu, Bazylei i Genewy. Nie jest to imponująca siatka, jednak doskonale wpisuje się w zimowy sezon.

  Pięć nowych połączeń z Genewy

  Obecnie SWISS otwiera nowe połączenia z Genewy. Już na zimę mieszkańcy tamtego regionu będą mogli udać się do pięciu nowych miejsc, a mianowicie: do Szwecji, Norwegii, Maroka, Serbii oraz Wielkiej Brytanii. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia, czyli dokładnie 19 grudnia rozpoczną się wyloty do Belgradu (będą one się odbywać dwa razy w tygodniu), nieco wcześniej, bo 14 grudnia zostanie uruchomiona trasa Genewa-Geteborg (również dwa razy w tygodniu, ale wyłącznie w weekendy), tego samego dnia zwiększy się częstotliwość połączenia do Londynu, które będzie funkcjonować częściej niż poprzednie rejsy, bo aż trzy razy na tydzień. Kolejne zaplanowane nowością, która już jest dostępna to trasa Genewa-Marrakesz, samoloty latają na tym kierunki od 1 listopada. W połowie grudnia do siatki połączeń dołączą jeszcze dwie destynacje: Genewa-Oslo oraz Genewa-Sztokholm Arlanda. Całkiem nowe trasy będą obsługiwały samoloty marki Airbus A320.

  Bombaj, Delhi i Pekin za 2000 złotych

  Linie lotnicze SWISS oferowały także ciekawą promocję obejmującą loty do Azji, Afryki oraz Ameryki Środkowej. Przeloty z Warszawy do takich miejsc jak Bombaj, Delhi, Pekin, Szanghaj czy Nairobi to kwoty niewiele ponad 2000 złotych. Ceny obejmują już loty w obie strony, podatki oraz konieczne opłaty. Sprzedaż biletów z rabatem zakończyła się w lipcu jednak obowiązuje na loty w okresie od 1 września do 30 listopada, czyli na loty, które obecnie są realizowane. Jeżeli nie zdążyliśmy nacieszyć się ową zniżką z powodu wyprzedania wszystkich biletów promocyjnych nie należy się zniechęcać na pewno za jakiś czas linie zorganizują kolejną akcję, dzięki której będziemy mogli zaoszczędzić sporo pieniędzy.

  Wielokrotnie nagradzany przewoźnik

  W 2013 roku linia SWISS została nazwana czołową europejską linią business class. Po raz trzeci z rzędu na rozdaniu nagród World Travel Awards została ona wyróżniona właśnie w tej kategorii i otrzymała główną nagrodę. Frank Maier powiedział, iż cieszy się, że ciągłe starania linii, aby zarówno podróż długa jak i krótka była ciekawa i komfortowa nie poszły na marne. I znowu przekonaliśmy się, że szwajcarska jakość jest niezawodna o czym świadczą liczne wygrane przez linie SWISS które mimo tego dalej się doskonalą. Dowodem na to jest nowa platforma „Made In Switzerland”, dzięki której możemy dowiedzieć się ciekawych informacji na temat tego kraju podczas trwającej podróży. Szwajcaria choć nie należy do tanich, to zapewnia atrakcje godne swojej ceny, góry, ekspres lodowcowy oraz wiele innych.