• Promocje w Locie trwają do maja

    Date: 2011.03.18 | Category: Połączenia lotnicze, Rezerwacje lotnicze | Tags: ,,,,,

    LOT PromocjePromocja w liniach lotniczych Lot funkcjonuje już od dłuższego czasu na rynku i cieszy się dużym powodzeniem. Można w niej bowiem w środy polecieć w różne kierunki nawet do 50% taniej. Wystarczy zarezerwować bilet lotniczy na stronie Lot maksymalnie do północy. Środy z Lotem cieszą się dużą popularnością, stąd warto szybko podjąć decyzję i skorzystać z wielkich obniżek. Jak pokazały poprzednie edycje bilety rozchodzą się już pierwszej godzinie.

    Mimo, że dopiero co zakończono podsumowania bilansu zysków z zeszłego roku, już linie lotnicze prześcigają się pomysłach jak pozyskać klientów. Choć zima wciąż trwa, pasażerowie już musza myśleć o lotach wiosennych, jeśli chcą odbyć podróż w korzystnej cenie. W obecnej edycji promocji środowych klienci mogą rezerwować bilety lotnicze na termin od 5 marca do 31 maja. Z promocji Lot rezygnuje na okres wielkanocny, a także na czas długiego weekendu majowego. Widocznie Lot uznał, że są to tak atrakcyjne terminy, że nie warto rezygnować z zysków. W pozostałym okresie możemy polecieć w następujące miejsca: do Chicago za 1644 złote, do Damaszku za 927 złote, do Kairu za 927 złote, do Lwowa za 278 złotych, do Pragi za 319 złotych .

    Bilet lotniczy do Rygi jest w najniższej cenie 219 złotych. Podane ceny obowiązują na przeloty z polskiej stolicy. Wyloty z lotnisk lokalnych zawsze są nieco droższe. Promocja obejmuje także połączenia między Krakowem a Paryżem, które jest w cenie 320 złotych. Za 268 złotych polecimy z Wrocławia do Monachium. Oprócz tego Lot oferuje połączenia między polskimi miastami. Główną bazą jest Warszawa, to zawsze przez stolicę musi przelecieć samolot, nawet jeśli wybieramy się do innego miasta. Bilet lotniczy jest w cenie 79 złotych. Szybkość, komfort i atrakcje podniebne w zasadzie za cenę bilet PKP czy PKS. Zamiast jechać pociągiem z Krakowa do Gdańska kilka godzin, możemy skorzystać z ofert linii lotniczych i znaleźć się miejscu docelowym za dwie godziny. Poza tym jeśli pasażer znajdzie sposób , aby ominą opłaty za wystawienie biletu lotniczego (co jest możliwe) zmniejszy jego cenę o 32 złote. Bilety są również możliwe do kupienia na stronie przewoźnika. W 2011 roku Lot również oferuje połączenia między miastami , ale pula biletów możliwych do zdobycia jest bardziej ograniczona niż w roku 2010. Lot uruchomił takie połączenia, gdyż wszystkie linie europejskie maja w ofercie kursowanie miedzy swoimi miastami. Idealnie ten model wygląda w krajach Skandynawskich. Miejmy nadzieję, że Polska także kiedyś dojdzie do takiej perfekcji.

    LOT Promocje