• Tanio i z klasą – Norwegian

  Date: 2011.09.07 | Category: Linie lotnicze | Tags: ,,,,,

  NorwegianPodróże samolotem to już od dawna rozrywka tylko dla najbogatszych. Samolot stał się jednym z najpopularniejszych środków transportu miedzy innymi z powodu tego, że oferuje oszczędność czasu i pieniędzy. Wielu pasażerów mimo niskich cen ma opory do korzystania z tanich linii lotniczych. Aby obniżyć koszty biletów rządza się swoimi prawami. Wybierają mniejsze lotniska i oszczędzają na wielu rzeczach, aby przelot był jak najtańszy. Tanio nie zawsze znaczy gorzej czy bardziej niebezpiecznie. Przykładem na to jest linia lotnicza Norwegian. Wczasy w Bergen? wycieczka do Oslo? To wszystko tanio w zasięgu ręki.

  Norwegian to najpopularniejsza skandynawska linia lotnicza. Na naszym kontynencie plasuje się na czwartym miejscu. Przewoźnik specjalizuje się w lotach po Norwegii ale także w wielu połączeniach międzynarodowych. Siatka Norwegian to prawie 200 różnych tras. Główne bazy to Norwegia, Szwecja i Polska. Jej podstawowym hubem jest lotnisko w Oslo.

  Główną zaletą tej linii lotniczej jest bardzo nowoczesna flota. Dzięki zakupom nowych Boeingów Norwegian ma szanse stać się najbardziej ekologicznym przewoźnikiem na naszym kontynencie. Coraz więcej przewoźników zaczęło zwracać uwagę na problem dbania o środowisko. Podobnie linie Easy Jet zaczęły nakładać na swoje samoloty, lżejsze, bardziej sprzyjające środowisku materiały.

  W Polsce możemy korzystać z jego usług, latając z Warszawy i Krakowa. Samoloty latające z naszego kraju dysponują polską obsługą i polskimi pilotami.

  NorwegianMimo ze Norwegian funkcjonuje jako tania linia lotnicza odznacza się dużym standardem i jakością. Oferuje proste rozwiązania, stąd bilety lotnicze mają tak niskie ceny. Norwegian istnieje na podniebnym rynku prawie już 10 lat. Stanowi także mocna konkurencję dla linii lotniczych Sas.

  Wszystko w tej firmie przyciąga uwagę, począwszy od wizerunku samolotów. Norwegian przybrało barwy biało-czerwone. Większość z floty przewoźnika przedstawia na swoich dziobach portrety najbardziej znanych rodaków. Liniami Norwegian polecimy z Warszawy, Krakowa, Szczecina, Gdańska i Poznania.